«3 Elma» interaktif çocuk kitapları uygulaması için SSS kullanıcı desteği

Kullanıcılarımızın ürünlerimizden memnun kalmalarını önemsiyoruz ve uygulamalarımızın her birinin düzgün ve güvenli çalışmasını sağlamaya çalışıyoruz. Kullanıma sunmadan önce tüm uygulamalarımızı ciddiyetle test ediyoruz.

İndirdiğiniz uygulama çalışmaya başlamıyorsa veya düzgün çalışmıyorsa, lütfen x3.elma@gmail.com adresine yazarak bizimle iletişime geçin. Mümkün olan en kısa zamanda size cevap vereceğiz.

«3 Elma» nedir?
İnteraktif Çocuk Kitapları - profesyonelce seslendirilmiş, masal kahramanlarının animasyonları ile çocuk gelişimine uygun eğitici oyunlar içeren ve en önemlisi ilginç bir masal ile harmanlanmış içeriklere sahip en geniş kitap koleksiyonudur. Eğitici ve ilgi çekici bir mobil uygulama olan «3 Elma» çocuklar için eşsiz bir kişisel kütüphaneye sahip olma imkânı sağlıyor ve nereye giderseniz gidin hep yanınızda oluyor! Çocukların ekran karşısında çok fazla vakit geçirdiği günümüz dünyasında, oyunlara ve videolara karşı «3 Elma» eğitici bir alternatif olarak nitelikli zaman geçirmelerin sağlıyor.
Neden «3 Elma» uygulamasındaki tüm kitaplar ücretsiz değil?
Makul bir ücret karşılığında, «3 Elma» kaliteli, zengin içerikli interaktif kitapların sınırsız okunması için en iyi seçimi sağlar. Tüm kitaplar ücretsiz olsaydı, kullanıcılarımıza gereken kalitede ve eğitici içerikte kitaplar sunamazdık. Ayrıca, bu harika kitapların yazarlarının daha üretken olmaları için, çalışmalarına katkı sağlamak üzere ücret talep ediyoruz. «3 Elma» uygulamasındaki tüm kitaplar ücretsiz olursa, yazarlar hak ettikleri parayı alamayacak ve bu güzel masallar ortaya çıkmayacak demektir.
İnteraktif kitap okumaya nasıl başlayabilirim?
Uygulamadaki kitap kapağına dokunduğunuzda,bilgi içeren pencerede satın alma seçeneği çıkar. "İndir" düğmesine bastığınızda, kitap cihazınıza indirilecektir; indirme işlemi kitap kapağında ve bilgi içeren pencerede görünmektedir. Ardından istediğiniz yerde, istediğimiz zaman okumaya hazır hale gelir.
Kitaplarımı internet bağlantısı olmadan okuyabilir miyim?
Kitaplar önceden indirilmiş olarak cihazınızda bulunuyorsa, internet bağlantısı olmaksızın onları okuyabilirsiniz.
Cihazımın belleğini temizlemek için, kitaplarımı cihazımdan nasıl silebilirim?
Kitaplarınızı cihazınızdan kaldırmak için sol üst köşedeki "Ayarlar" bölümüne gidin. Ardından, "Kitapları Sil" düğmesine dokunun. Artık silmek istediğiniz kitapları seçebilirsiniz. Sonunda, sağ üst köşedeki kırmızı "Sil" düğmesine dokunduğunuzda, seçilen kitaplar cihazınızdan silinir. Önceden satın aldığınız fakat sonra sildiğiniz kitabı, her zaman yeniden yükleyebilirsiniz.
Kitaplarımı başka bir mobil cihazda nasıl okuyabilirim?
Kitaplarınıza başka bir cihazda erişmenin en kolay ve en güvenli yolu, uygulamamızı söz konusu cihaza da indirdikten sonra, oluşturduğunuz«3 Elma» hesap bilgilerinizi kullanarak uygulamaya girmektir. Giriş yaptıktan sonra, tüm satın aldıklarınız ve verileriniz otomatik olarak senkronize edilecektir. Eğer «3 Elma» servislerine ait bir hesabınız yoksa kayıt yapmak için sol üst köşedeki "Ayarlar" bölümünde ilgili seçenekten oluşturabilirsiniz. Kayıt olduktan sonra verileriniz bu hesaba kaydedilecektir.
Satın aldığım ürünleri nasıl geri yükleyebilirim?
Satın aldığınız ürünlerin kaybolduğunu düşünüyorsanız veya bunlara erişemediğinizde, lütfen aşağıdaki talimatları uygulayın: «3 Elma» hesap kaydınız varsa, lütfen doğru bilgilerle ve kendi hesabınıza giriş yaptığınızdan emin olun. Kendi hesap bilgilerinizle giriş yapmadıysanız, oturumunuzu kapatın ve kendi hesabınızla yeniden giriş yapın. «3 Elma» uygulamasında tüm satın almalarınız otomatik olarak senkronize edilir. Kendi hesabınızla yeni bir cihazda oturum açtığınızda, önceki satın alımlarınızın tümü otomatik olarak yüklenmektedir.

Teşekkürler,

mümkün olan en kısa zamanda size cevap vereceğiz.